Wakacje 2015

Szanowni Rodzice!

W tym roku obóz dla harcerzy i harcerzy starszych odbędzie się w terminie 5-18 lipca 2015 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Na Kopcu" w Zaklikowie, ok. 40 km od Sandomierza. Szczegółowe informacje znajdują się w ulotce.

Kolonia zuchowa odbędzie się w terminie 5-12 lipca 2015 r., również w Ośrodku "Na Kopcu". Zuchy zostaną zakwaterowane w domkach kempingowych. Cena kolonii to 550 zł. Prosimy o wpłatę I raty w wysokości 200 zł do końca kwietnia bieżącego roku na konto bankowe: Bank Pekao o. w Oświęcimiu 27 1240 4155 1111 0010 2512 4623.

Prosimy o wpłatę pozostałej kwoty na podany wyżej rachunek do dnia 5 czerwca 2015 r.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kolonii zuchowej prosimy kontaktować się z pwd. Sonią Bazan, tel. 502 606 799, e-mail: sonia.bazan@zhp.net.pl.

Podane ceny mogą ulec obniżeniu w wyniku pozyskania przez Hufiec ZHP Oświęcim dotacji samorządowych na letni wypoczynek, w szczególności dotacji z Urzędu Miasta Oświęcim. O wyniku otwartego konkursu ofert będziemy informować Państwa na bieżąco.

Zgodnie z informacją zawartą na stronach Urzędu Miasta Oświęcim, III otwarty konkurs na wsparcie realizacji zadań publicznych zostanie rozstrzygnięty do dnia 12 czerwca 2015 r. Po rozstrzygnięciu konkursu podane zostaną informacje o otrzymanym dofinansowaniu dla uczestników obozu harcerskiego oraz kolonii zuchowej.

Zapraszamy na stronę bazy: nakopcu.pl.